لوگو مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

مرکز تصویربرداری دکتر شاکری

اولین و دقیقترین مرکز سونوگرافی غربالگری جنین در تهران با 22 سال سابقه

اطلاعیه:

اطلاعیه : بخش سونوگرافی مرکز تصویربرداری دکتر شاکری در ایام عید از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ لغایت ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ باز بوده و مشغول فعالیت می باشد لازم به ذکر می باشد که بخش ماموگرافی و تراکم استخوان و پانورکس نیز در تاریخ مذکور فعالیت خواهند داشت ساعات فعالیت از روز یکشنبه لغایت چهارشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ شب و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ بخش سی تی اسکن و رادیولوژی نیز همانند سایر ایام به صورت شبانه روزی در خدمت مراجعین محترم می باشد

متخصصین سونوگرافی مرکز

دکتر حسین شاکری
دکتر حسن خانزادی

خدمات تصویربرداری

سونوگرافی های بارداری

درباره ما

جهت ارائه بهترین کیفیت و دقت تصویربرداری  این مرکز مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای روز میباشد. 

مرکز ما مجهز به دستگاه سونوگرافی جنرال الکتریک آمریکا (GE) سری ولوسون است که دارای محبوبیت و امکانات و دقت بیشتری در مقایسه با سایر رقبا بوده و کیفیت بهتری در انجام انواع سونوگرافی خصوصاً سونوگرافی های بارداری ارائه میکند و از این حیث پیشتاز میباشد. به دلیل قیمت بالا و محدود بودن شرکت های فروشنده این مدل و لزوم تجربه بالا و داشتن دانش بالا جهت استفاده از این دستگاه،  مراکز بسیار کمی در سطح ایران مجهز به آن هستند. 

همچنین این مرکز مجهز به رادیولوژی دیجیتال سدکال اسپانیا – رادیولوژی آنالوگ شیماتسو ژاپن – سنجش تراکم استخوان و پانورکس هالوژیک آمریکا – ماموگرافی دیجیتال و سی تی اسکن مولتی اسلایس نیوسافت است.

در گرایش رادیولوژی و سونوگرافی، دارا بودن مدرک تخصص پزشکی گرایش رادیولوژی، داشتن بورد تخصصی و فلوشیپ سونوگرافی، سی تی اسکن و ام آر ای برای هر پزشک رادیولوژیست که در مرکز تصویربرداری رادیولوژی و سونوگرافی فعالیت میکند مهم است. پزشک مجموعه ما (دکتر شاکری) دارای دانشنامه تخصصی (بورد) –  فلوشیپ غربالگری جنین (FMF) و  فلوشیپ های سونوگرافی، CT-Scan و MRI میباشند.

به غیر از اهمیت تجربه و سابقه تحصیلی پزشک مرکز تصویربرداری، پرسنل و کارمندان آن مجموعه افرادی کارآزموده هستند و علاوه دارا بودن اخلاق حرفه ای و برخورد خوب با ارباب رجوع، در مورد انواع تصویربرداری اطلاعات کامل دارند.

مرکز تصویربرداری دکتر شاکری (تهران) با بیشتر از 22 سال سابقه در امر تصویربرداری و سونوگرافی غربالگری، اولین و دقیقترین مرکز فوق تخصصی سونوگرافی غربالگری در تهران است. این مرکز در انجام سونوگرافی های nt، آنومالی، تعیین جنسیت و سایر سونوگرافی های بارداری زبانزد است. در این مرکز تعیین جنسیت جنین در هفته 11 و 12 بارداری با ضریب اطمینان 97% و از هفته 13 به بعد به ضریب اطمینان 100% انجام میشود.

دستیاران دکتر با نحوه آماده کردن ارباب رجوع برای انجام سونو اطلاعات کامل دارند. در این مرکز تمامی سونوگرافی ها (بارداری و عمومی) توسط دکتر شاکری انجام میشود 

مجموعه ما به امکاناتی نظیر: یخچال خرید خوراکی مجهز به کارت خوان، آبسرد کن، سرویس ایرانی و فرنگی، تلویزیون، اسپیلت، دستگاه کارت خوان، روشنایی کافی، تجهیزات ایمنی مجهز میباشد.

در این مرکز علاوه بر سونوگرافی، رادیولوژی، ماموگرافی، سنجش تراکم استخوان، تست بیوفیزیکال و کلیه تست‌های مربوط به جنین و مادر را انجام میشود، ودیگر نیازی به مراجعه به مراکز متعدد نخواهید داشت و می‌توانید کلیه بررسی‌های پزشکی و یا مراحل پیش، حین و پس از بارداري را زیر نظر یک پزشک بگذرانید. 

امکان رزرو نوبت اینترنتی، تلفنی و حضوری : برای رزرو نوبت اینترنتی میتوانید به سایت shakeri.ir (قسمت رزرواسیون) یا آدرس مستقیم www.reserve.shakeri.ir مراجعه کنید. همچنین این مرکز مجهز به سیستم تلفنی هوشمند گویا به شماره تماس 02188502324 میباشد.

داشتن قرارداد با مراکز بیمه مختلف نشاندهنده کنترل مدارک علمی و دانشگاهی، دستگاههای کلینیک و سایر امکانات آنهاست که توسط بازرسین و مراجع قانونی بیمه انجام میشود. پس مراکزی که با بیمه های مختلف قرارداد دارند از حیث داشتن مدارک معتبر، امکانات و تجهیزات، قابل اعتماد تر از مراکزی که با بیمه ها قرارداد ندارند، میباشند.

این مرکز طرف قرارداد با تمام بیمه‌های اصلی (ایران، نیروهای مسلح)، بانکها، شهرداری و بیمه های تکمیلی (آسیا- کوثر- ملت- ما) است.

همچنین این مرکز با نام “مرکز تصویربرداری دکتر شاکری” در اپلیکیشن  WAZE –  گوگل مپ – تپ سی – نشان – بلد و کی کجاس قابل مکانیابی است.
از دیگر ویژگیهای محل آن میتوان دسترسی آسان به مترو (میرزای شیرازی)، اتوبوس واحد، بیمارستان (پاستور نو، کسری، آسیا، تهران کلینیک، گاندی)، داروخانه شبانه روزی، فروشگاه زنجیره ای شهروند، پارک سوار بیهقی، بزرگراه های مهم (مدرس، همت، حکیم، رسالت) اشاره کرد.

 

درباره دکتر شاکری

- دارای فلوشیپ غربالگری جنین (FMF) - دارای فلوشیپ های سونوگرافی، CT-Scan و MRI - استادیار سابق دانشگاه - جزو نفرات برتر بورد تخصصی ناسیونال - دارای مقالات علمی در مجلات معتبر داخلی و خارجی.

روش های رزرو نوبت

ساعت کار دستگاهها

بیمه های طرف قرارداد