خدمات تصویر برداری دکتر شاکری

پـزشـک بـا تـجـربـه در خـدمـات مـا

خـــدمـــاتـــی کـــه در مــجــمــوعــه مــا ارائـــه مــیـشــود

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پانورکس

پانورکس و سفالومتری دیجیتال

رادیوگراف پانورامیک یک اسکنر پانورامیک ایکس ری دندانپزشکی از فک بالا و پایین می‌باشد. این نوع رادیوگرافی تصویری دو بعدی از یک نیم دایره را از یک گوش به گوش دیگر نشان می‌دهد

CT

سی تی اسکن مولتی اسلایس

سی تی اسکن یا توموگرافی کامپیوتری (Computed Tomography scan (CT scan یکی از روش های پیشرفته تصویربرداری پزشکی است

سنجش تراکم استخوان

سنجش تراکم استخوان

تست سنجش تراکم استخوان تعیین کننده آن است که آیا افراد دارای پوکی استخوان هستند؟ علاوه بر آن در تشخیص اختلالات ناشی از شکستگی استخوان ها و احتمال شکستگی در آنها قابل استفاده است.

سونوگرافی پیشرفته

سونوگرافی یک نوع دستگاه تصویربرداری است که با استفاده از امواج صوتی اندامها و ساختارهای داخل بدن را نگاه می کنند. از آن برای مشاهده قلب، رگ های خونی، کلیه ها، کبد و سایر اعضای بدن استفاده می شود.

ماموگرافی دیجیتال

ماموگرافی روشی برای بررسی پستانها با میزان پایین اشعه ایکس می باشد. ماموگرافی یکی از موثرترین راه های تشخیص سرطان پستان است و به تشخیص زودهنگام بیماری‌های پستان در زنان، کمک شایانی می‌کند

DDR

رادیولوژی دیجیتال

در سال های اخیر نوع خاصی از رادیوگرافی ساده رایج شده كه به آن رادیوگرافی دیجیتال Digital radiography میگویند. تفاوت این روش با روش سنتی در كاست مورد استفاده است.

روش های رزرو نوبت

برای دریافت خدمات درمانی مجموعه تصویر برداری دکتر شاکری میتوانید به روش های زیر اقدام نمایید تا بتوانیم خدمت گزار شما در درمان باشیم.

شما میتوانید با شماره گیری 02188502324 و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. 

برای رزرو نوبت اینترنتی اینجا (سایت رزرواسیون مرکز) وارد شوید.

جهت دریافت رزرو نوبت همچنین میتوانید به صورت حضوری اقدام کنید. 

پذیرش

پشتیبانی 24 ساعته