مرکز ماموگرافی

مزایای بهترین مرکز ماموگرافی

ماموگرافی در مرکز ماموگرافی روشی برای بررسی پستانها با میزان پایین اشعه ایکس می باشد.
ماموگرافی یکی از موثرترین راه های تشخیص سرطان پستان است و به تشخیص زودهنگام بیماری‌های پستان در زنان، کمک شایانی می‌کند اما نکته قابل توجه این است که بهتر است با دستگاه بروز این ازمایش را انجام دهید چراکه در تشخیص بهتر توسط دکتر در مرکز ماموگرافی تاثیر گذار است. اغلب زنانی که آزمون ماموگرافی را انجام می‌دهند و علائم مشکوکی از بیماری‌های پستان دارند، درمان‌پذیر هستند.

بهترین ماموگرافی در تهران به صورت تخصصی

مرکز ماموگرافی دیجیتال دکتر شاکری

  • ماموگرافی دیجیتال یا ماموگرافی دیجیتال کامل (FFDM)، یک سیستم تصویربرداری است که در آن فیلم‌های رادیوگرافی با استفاده از مبدل‌های اشعه ایکس به تصاویر ماموگرافی پستان تبدیل می‌شوند. سیستم ماموگرافی دیجیتال به سیستم‎ دوربین‌های دیجیتال که تصاویری با کیفیت در دز پایین ایجاد می‌کنند، شباهت زیادی دارد. تصاویر ماموگرافی پستان توسط رادیولوژیست بررسی می‌شود و به منظور ذخیره‌سازی طولانی مدت به کامپیوتر منتقل می‌شود.
  • ماموگرافی فول دیجیتال می تواند توده های پستان را تا 2 سال قبل از شروع سرطان نشان دهد. آزمایشات مختلف به تعیین اینکه آیا یک قطعه سرطان ممکن است رشد کند، کمک می کند. 

متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

10.2k

انجام ماموگرافی دیجیتال تا به الان

خدمات تصویر برداری دکتر شاکری در تهران

دیــگــر خــدمــات تـصـویـر بــرداری مجموعه

سوالات متداول در مرکز ماموگرافی

فــوایـد انـجـام مـامـوگــرافــی در بهترین مرکز ماموگرافی تهران

  • بهترین مرکز ماموگرافی توانایی پزشک را در تشخیص توده های کوچک افزایش می دهد. وقتی بیماری سرطان در مراحل ابتدایی می باشد امکانات و شرایط درمانی متعدد و بیشتری وجود دارد و احنمال درمان کامل بیماری بسیار بالاست.
  • استفاده ازماموگرافی تشخیص رشد غیر طبیعی بافت درون مجاری شیری ( به نام سرطان داخل مجرایی ) را امکان پذیر می کند. این تومورهای سرطانی در صورتیکه در مراحل اولیه جراحی و خارج شوند آسیب چندانی به فرد نمی رسانند .
  • ماموگرافی تنها روش ثابت شده تشخیص دقیق این تومورهاست و برای تشخیص انواع سرطان های پستانی شاملcarcinoma invasive lobular و invasive ductal carcinoma استفاده می شود .

با پذیرش تصویر برداری در ارتباط باشید

شما میتوانید با تماس به شماره های گویا و پذیرش مجموعه تصویر برداری دکتر شاکری در تهران به راحتی پذیرش شوید

شما میتوانید با شماره گیری 02188502324 و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. 

شما میتوانید با شماره گیری 02188502324 و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. 

شما میتوانید با شماره گیری 02188502324 و وارد کردن اطلاعات خواسته شده نسبت به دریافت نوبت اقدام کنید. 

چـــــــرا مرکز مــامـوگـرافــی دکـتــر شــاکـری ....؟

مرکز مــامـوگـرافــی دکتــر شــاکـری جـــزء بــرتــریــن و بــروز تــریــن مراکز مــامـوگـرافــی تـهـران بــه حـسـاب مـی آیـد

مرکز ماموگرافی دکتر شاکری که یکی از بروز ترین دستگاهای انجام آزمایش مامو گرافی را در تهران دارد به تجربه چندین ساله در ارائه این خدمت و داشتن مراجعه کنندگان بسیار که رضایت بالایی از انجام آزمایش خود دارند  باعث شده تا به یکی از بهترین مراکز ماموگرافی تهران شناخته شود.

برای انجام آزمایش مامو گرافی در بهترین مرکز ماموگرافی تهران با ما تماس بگیرید 02188549391

بیماران ما تا به الان
0
میزان استاندارد بودن دستگاهای ما
% 0
میزان رضایت بیماران
+ 0